fbpx

(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

У листопаді 2021 року Державна установа Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ) Міністерства освіти і науки України провела тендер на закупівлю дизельного генератора потужністю 22 кВА для потреб Української антарктичної станції «Академік Вернадський».

Оскільки експлуатація передбачається в складних кліматичних умовах, технічне завдання вимагало від дизельного генератора найвищих показників надійності, ресурсу і ремонтопридатності, а також паливного бака збільшеного об’єму.

ТОВ НВП МАДЕК виграло тендер і у грудні 2021 здійснило доставлення у морський порт «Чорноморськ» дизельного генератора FG WILSON моделі Р22-1 у всепогодному шумопоглинальному капоті, з паливним баком розрахованим на 24 години безперервної роботи при повному навантаженні.

Дизельний генератор FG WILSON  було завантажено на Український криголам «Ноосфера», який доставить його на Українську антарктичну станцію «Академік Вернадський» на початку весни.

Дизельний генератор буде працювати у двох форматах:

  1. Тимчасова робота - перекачування пального з доставника у ємності, що знаходяться на території Української антарктичної станції «Академік Вернадський»
  2. Постійна робота в ролі джерела електроживлення аварійної будівлі Української антарктичної станції «Академік Вернадський».

Юрій Репніков, генеральний директор ТОВ НВП МАДЕК :

“Нам дуже приємно, що НАНЦ обрав дизельний генератор FG WILSON як джерело автономного енергопостачання для Української антарктичної станції, та компанию МАДЕК (дистриб'ютора FG WILSON в Україні), як постачальника. 

Символічно, що спадковий зв'язок Української антарктичної станції «Академік Вернадський» з Великою Британією триває і через дизельний генератор FG WILSON,виготовлений у Великій Британії.

Постачання дизельного генератора FG WILSON - лише початок співпраці компанії МАДЕК із Національним антарктичним науковим центром.

Комплексна система моніторингу «МАДЕК ФЛЕКС», розроблена науково-виробничим підприємством МАДЕК, приймає естафету та стартує з проектом моніторингу та диспетчеризації інженерних систем станції «Академік Вернадський»”.