(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Компанія «Bells Power Solutions» (Великобританія), відома своїми технічними рішеннями для деяких з найпрестижніших будинків Великобританії, нещодавно перевершила себе, встановивши шість генераторних установок FG Wilson (сумарною потужністю 13'500 кВА, напругою 11 кВ) на 57-му поверсі бізнес -центру «22 Bishopsgate» в самому серці Лондона. На висоті близько 260 метрів над вулицею - це найвища точка, де встановлені генераторні агрегати в Північній півкулі.

Компанія Bells Power Solutions, яка 30 років працює з FG Wilson, уклала контракт з компаніями TClarke і Multiplex, які займаються будівництвом бізнес-центру «22 Bishopsgate». Будівля, описане як «вертикальний місто», представляє собою сучасний 62-поверховий хмарочос заввишки 288 метрів, що пропонує 1,275 мільйона квадратних метрів площ преміум-класу для бізнесу та відпочинку.

З 2014 року Bells Power Solutions і FG Wilson тісно співпрацюють з проектувальниками і конструкторами будівель, щоб забезпечити успішну інтеграцію генераторних установок в проект будівлі з урахуванням їх ваги, шуму, вібрації і паливних систем для повного задоволення енергетичних потреб будівель. Генератори FG Wilson моделі P2250-1E, оптимізовані за викидами, що працюють на двигунах Perkins 4016-61TRG2, були обрані для проекту, щоб забезпечити надійну резервну потужність з мінімально можливими викидами. Пакет радіатора для генераторних установок був спеціально розроблений для забезпечення мінімальної потреби в зв'язаному повітряному потоці для охолодження, в той же час, обмежуючи викид шуму назовні до 65 дБ (А) на відстані до 1 м.

Всі шість генераторів синхронізовані разом на загальному розподільному щиті високої напруги, зв'язаному з системою PLC / SCADA самої будівлі.

Синхронізовані генераторні установки можуть видавати потужність 13'500 кВА при напрузі 11 кВ, що достатньо для живлення невеликого міста. Складна система синхронізації була протестована в інтегрованої FAT системі поза об'єктом для забезпечення зв'язку і сумісності для скорочення часу тестування на об'єкті.

Монтаж системи, завершений в грудні 2019 року, зайняв більш шести тижнів, так як кожен компонент повинен був опускатися через прохідний випускний атенюатор на рівень 58-59 поверхів, а потім розміщуватися в генераторному приміщенні на 57 поверсі. Після цього почнеться інтенсивний період випробувань і введення в експлуатацію, включаючи тестування навантаження і тестування інтегрованої системи, щоб підготувати проект до здачі в експлуатацію в другому кварталі 2020 року.