(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Відкриття наймасштабнішого Європейського складського центру FG WILSON

     В кінці 2020 року у зв'язку з реструктуризацією в Північній Ірландії виробничих потужностей FG WILSON, було прийнято рішення про відкриття в Європі складського центру дизель-генераторів FG WILSON.

     Одним з пріоритетних завдань відкриття Європейського складського центру FG WILSON є істотне скорочення термінів поставки обладнання на різні об'єкти замовників, в тому числі і в медичні установи, які задіяні в програмі по боротьбі з COVID-19 по всьому світу.

     Європейський складський центр FG WILSON наповнений різними моделями дизель-генераторів з усіх виробничих майданчиків FG WILSON.

     Всі генераторні агрегати успішно пройшли заводські випробування і тестування на виробничих майданчиках FG WILSON і готові до відвантаження.

     Станом на березень 2021 року на Європейському складському центрі FG WILSON доступні більше 400 дизель-генераторів з потужністю в лінійці від 11 до 2500 кВА в різних конфігураціях. Складський центр постійно поповнюється новими моделями в міру відвантажень обладнання дилерам FG WILSON.

     Постійно підтримується запас дизель-генераторів FG WILSON на Європейському складському центрі, що дозволяє компанії МАДЕК

     Протягом 2-3х тижнів забезпечити поставку необхідного генераторного обладнання в Україну.

     Компанія МАДЕК завжди готова оперативно забезпечити Вашу потребу в генераторній техніці FG WILSON в будь-який час.