(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Компанія МАДЕК виконала «під ключ» комплекс робіт по інтеграції когенераційної газопоршневої установки в електричні і теплові мережі

В умовах підвищення цін на енергоресурси дуже важливим є питання впровадження енергоефективних систем.Одним з найбільш ефективних варіантів зниження витрат на енергоресурси є впровадження когенераційних газопоршневих установок (КГУ).Основне завдання КГУ - високоефективна генерація електроенергії і теплоти (води і пара), використовуючи в якості палива природний газ, біогаз, попутний газ і інші види газоподібного палива.

Додатковим, але не менш важливим аспектом при впровадженні когенераційних установок, являється використання КГУ в якості автономного джерела енергії, що істотно підвищує надійність енергопостачання Вашого бізнесу і дозволяє більш гнучко адаптуватися під зміни в центральній енергосистемі. Додатковими перевагами впровадження КГУ є поліпшення екології, маневреності і можливість  швидкого збільшення необхідної встановленої потужності.

Вивчивши і оцінивши питання по сонячним батареям, тепловим насосам і іншим системам в області енергоефективних технологій, наш Замовник прийняв рішення інтегрувати когенераційну газопоршневу установку для електро- і теплопостачання свого бізнесу для зниження витрат.

Компанія МАДЕК виконала комплекс робіт «під ключ» по інтеграції КГУ в електричні і теплові мережі об'єкта Замовника.

Компанія МАДЕК виконала наступні види робіт:

- проектування;

- узгодження з місцевими електромережами питання встановлення КГУ і можливості генерації електроенергії при роботі «паралельно» з мережею в режимі «стеження за навантаженням»;

- поставка КГУ;

- виробництво і монтаж шаф розподілу електроенергії;

- реконструкція підстанції для генерації «паралельно» з мережею;

- монтаж, налагодження і запуск КГУ;

- навчання експлуатаційного персоналу Замовника;

- інтеграція системи цілодобової диспетчеризації роботи КГУ.

З перших днів експлуатації КГУ, замовник відчув вагому економію своїх витрат на електро- і теплопостачання свого бізнесу. У  разі збільшенням тарифу на електроенергію ця економія буде тільки збільшуватися.

Шановні наші потенційні Замовники!

Для зниження Ваших витрат на енергопостачання пропонуємо Вам зв'язатися з фахівцями компанії МАДЕК,

які завжди зможуть запропонувати Вам оптимальні рішення з енергоефективності  для об'єктів Вашого бізнесу!