(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Компанія KINOLT увійшла до складу концерну Rolls-Royce Power Systems.

 

Виробник динамічних роторних джерел безперебійного живлення компанія KINOLT (Бельгія) була заснована в 1989 році.

Динамічні роторні ДБЖ KINOLT застосовуються для захисту обладнання при перепадах і провалах напруги, електромагнітних перешкодах, перехідних процесах і спотворенні синусоідальності напруги, а також при повному зникненні напруги.

Придбання компанії KINOLT є ще одним стратегічно важливим кроком на шляху концерну Rolls-Royce Power Systems до того, щоб стати постачальником комплексних рішень з повним спектром послуг, в тому числі і динамічних джерел безперебійного живлення для об'єктів і систем критично важливої ​​інфраструктури.

Завдяки досвіду KINOLT, концерн Rolls-Royce Power Systems стає єдиним постачальником рішень, що пропонують системи DRUPS (динамічні роторні джерела безперебійного живлення) з використанням власних двигунів MTU - Rolls-Royce Power Systems.

Андреас Шелл, генеральний директор концерну Rolls-Royce Power Systems, сказав: «Незвичайні часи, викликані пандемією COVID-19, показали, наскільки важливо забезпечити електропостачання чутливої ​​і критичної інфраструктури. Забезпечення безперебійного електроживлення життєво важливо в будь-якій ситуації, і тим більше сьогодні, оскільки воно забезпечує надання життєво важливих послуг, таких як медичне обслуговування або постійний потік інтернет-трафіку в Світі. Без цього жоден державний орган або компанія не зможе діяти в умовах будь-якої кризи ».

Очікується, що в майбутньому концерн Rolls-Royce Power Systems стане лідируючим виробником в світі, здатним забезпечити споживачів усіма компонентами і, отже, комплексною системою безперебійного виробництва електроенергії в діапазоні потужностей від 200 до 3200 кВА.

 Технологія KINOLT складається з комбінації обертових кінетичних накопичувачів, дизельного двигуна і генератора, який також можна використовувати в якості електродвигуна.

Система KINOLT підключається між зовнішньою системою електроживлення і критично важливим обладнанням і забезпечує дане обладнання необхідною високоякісною електроенергією при наявності або відсутності зовнішнього електропостачання. При такому підключенні частота і напруга, як правило, більш стабільні, ніж при живленні безпосередньо від міської мережі. Подібна система необхідна для живлення серверів даних, керованих комп'ютером систем або чутливих пристроїв (медичного обладнання), які можуть вийти з ладу в разі коливань напруги і частоти.

Більш детальну інформацію про технологію, яка використовується в динамічних роторних джерелах безперебійного живлення KINOLT дивіться за посиланням: https://madek.ua/ups/abb/28-ks7

Компанія «МАДЕК» на території України є офіційним партнером MTU концерну Rolls-Royce Power Systems по генераторному обладнанню та офіційним дистриб'ютором компанії KINOLT по динамічним роторним ДБЖ.