fbpx

(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

У лютому 2020 року фахівці компанії МАДЕК спільно зі своїми партнерами відвідали виробництво і дослідний центр АВВ, що спеціалізується на джерелах безперебійного живлення (ДБЖ) в м Куартіно, Швейцарія.

Даний візит став чудовою нагодою ознайомитися з організацією і безпосередньо побачити процес виробництва обладнання ДБЖ за високими європейськими стандартами АВВ.

В рамках цього візиту було проведено навчання із застосування модульних рішень АВВ в схемах високонадійного енергозабезпечення.

Розглянуто приклади застосування ДБЖ АВВ в різних галузях економіки. Проведено ознайомлення з останніми тенденціями ринку «Critical Power», огляд новинок та інновацій компанії АВВ в цьому напрямку.

У тестовій лабораторії АВВ була проведена демонстрація «гарячої» заміни модулів DPA UpScale на працюючому ДБЖ з демонстрацією в режимі реального часу більш ніж 100 характеристик вихідного навантаження.

Також був проведений тест в різних режимах роботи нової високоефективної моделі ДБЖ DPA 250 S4 (300 кВт). Всі емпіричні характеристики ДБЖ повністю відповідали паспортним значенням, а ККД всього ДБЖ був зафіксований на рівні більш 97,5%.

В ході практичної демонстрації ДБЖ АВВ, була організована екскурсія на найшвидший комп'ютер Європи Piz Daint, який знаходиться в м Лугано (Швейцарія). Комп'ютер Piz Daint займає 3-е місце в світовому рейтингу по своїй продуктивності. Сьогодні Piz Daint вважається найшвидшим комп'ютером за межами Азії з теоретичної максимальною продуктивністю 29,3 петафлопсів. Загальна потужність критичного навантаження комп'ютера становить понад 2 МВт і зарезервована вона високонадійними ДБЖ АВВ за схемою N + 1.