(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Головна / Сервісний технічний центр / Моніторинг і диспетчеризація

Багатофункціональна система «MADEK Flex» для моніторингу і диспетчеризації.

Моніторинг і диспетчеризація мадек флекс

1. Моніторинг і диспетчеризація інженерних систем

У сучасних умовах дуже актуальним є питання організації дистанційного контролю і управління інженерними системами на різних об'єктах будь-то приватний будинок, виробничий або торговий кoмплекс.

Компанія МАДЕК, на основі свого багаторічного досвіду, розробила і впроваджує оптимальне рішення багатофункціональну систему моніторингу та диспетчеризації «MADEK Flex».

Система «MADEK Flex» забезпечує моніторинг і управління широким спектром інженерних систем, таких як електропостачання, газопостачання, водопостачання, каналізація, утилізація відходів, вентиляція і кондиціювання, теплопостачання і багатьох інших інженерних систем.

Моніторинг і диспетчеризація мадек флекс

2. Моніторинг і диспетчеризація об'єктів міської інфраструктури.

Система «MADEK Flex» також дозволяє здійснювати моніторинг наступних дуже важливих об'єктів міської інфраструктури: об'єктів житлово-комунального господарства, медичних установ, громадського транспорту, дорожніх служб, підприємств торгівлі та багатьох інших сфер життєзабезпечення.

Моніторинг і диспетчеризація мадек флекс

При впровадженні системи «MADEK Flex» компанія МАДЕК готова забезпечити повний аутсорсинг контрольованих інженерних систем і об'єктів міської інфраструктури