fbpx

(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Відтепер наша команда працює для вас з Києва та Львова!

ТЕРМІНОВО : ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРИ від компанії МАДЕК !

1. На склад компанії МАДЕК надійшли нові дизель-генератори
різної потужності (кВА) : 5, 10, 15, 22, 50, 65, 88, 110, 150, 176, 220, 450 кВА.

2. Склад дизель-генераторів регулярно поповнюється новими моделями.
3. Понад 100 дизель-генераторів потужністю від 11 до 2500 кВА
доступні із Європейського складу FG WILSON.

Тел. многоканальный : (044) 499-78-78

sale_dep@madek.ua

Дизельні генераторні агрегати

Fg wilson

потужністю від 7,5 до 2500ква

Дизельні генераторні агрегати

madek

потужністю від 10 до 2500ква

ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРНІ АГРЕГАТИ «FG WILSON»

fg wilson в УкраинеFG WILSON (Великобританія) – це найбільший світовий виробник дизельних і газопоршневих генераторних агрегатів
потужністю від 7 до 2’500 кВА.

Детальніше>>>

ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРНІ АГРЕГАТИ «MADEK»

fg wilson в УкраїніMADEK (Україна) – виробник дизельних генераторних агрегатів.

Детальніше>>>

Вибір дизельного генератора

Гарантовані поставки електрики на різні об'єкти допомагають своєчасно вирішувати найважливіші завдання. Доцільним вирішенням проблеми буде установка електростанцій і генераторів, наприклад дизельних генераторів, що працюють на дизельному паливі. Перевагою є те, що їх можна застосовувати в якості автономного джерела електрики протягом тривалого періоду часу.

FG WILSON – це компанія зі світовим ім'ям. Уже п'ятдесят років компанія займається виробництвом дизельних і газових електростанції. Щорічно вона випускає більш 130 тисяч генераторних установок, 90% з яких експортуються. Купити дизельні електростанції в Києві та по всій Україні можливо у компанії "МАДЕК".

Компанія «МАДЕК» – ексклюзивний дистриб'ютор торгової марки FG WILSON  в Україні. Вона має величезний досвід створення комплексів автономного та гарантійного енергозабезпечення. На сьогоднішній день компанія «МАДЕК» встановила і обслуговує 4 020 генераторів торгової марки FG WILSON, сумарна потужність яких понад 451 000 кВА.

Дизельні генератори можуть встановлюватися як на вулиці так і в приміщенні, в залежності від виду виконання: відкритого і капотного. Капот захищає дизельгенератор від механічних пошкоджень і негоди. Крім того, така установка відрізняється низьким рівнем шуму. Дизельні генератори в капоті можуть працювати на відкритих місцевостях без застосування допоміжних споруд. Генератори відкритого виконання можуть бути встановлені виключно у приміщенні.

У дизельних генераторах торгової марки FG WILSON застосовуються оригінальні двигуни FG WILSON і Perkins. Двигуни з рідинним охолодженням працюють на малих обертах. Такі двигуни значно збільшують якість установки, підвищують надійність і спрощують процес експлуатації. Дизельна электростанція торгової марки FG WILSON – це вигідне вкладення коштів, яке забезпечує енергетичну незалежність. Вона прослужить багато десяток років!

"МАДЕК" є провідним постачальником дизельних електростанцій на території України. Ви можете замовити генератор зі складу з доставкою по всій Україні, і так само комплектуючі частини. На території "МАДЕК" розташований найбільший в Україні сервісний центр з обслуговування дизельних генераторів. Авторизований навчальний центр FG WILSON дозволяє готувати високоякісних фахівців з експлуатації та обслуговування генераторів.

Завдяки цьому гарантійні зобов'язання "МАДЕК" перед своїми клієнтами виконуються в повному обсязі, якісно і оперативно. Час реагування сервісних бригад для виїзду по Україні - мінімізовано, що забезпечує провідні позиції компанії & nbsp; "МАДЕК" на ринку сервісу дизель-генераторів. Дизельні генератори в Києві і по всій Україні знаходяться під кваліфікованим наглядом.

Якщо ви бажаєте замовити надійний і якісний дизельний генератор європейської якості і забезпечити йому довгі роки роботи, кращим вибором для вас буде дизель-генератор торгової марки FG WILSON, придбаний у "МАДЕК" в: м Київ, Київська обл., М.Одеса, Одеська обл., м.Харків, Харківська обл., м Дніпро, м Львів.