fbpx

(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Вимірювальні прилади: мультиметри і аналізатори якості електроенергії

logo satecКонтрольно-вимірювальні прилади SATEC (Ізраїль) (Каталог)

SATEC LTD. – визнаний світовий лідер в області розробок, виробництва приладів і систем контролю якості та обліку електроенергії.
SATEC виробляє широкий перелік обладнання, починаючи від базових версій мультиметров і закінчуючи складними електронними приладами для аналізу якості, обліку електроенергії і автоматизації.

Аналізатор якості електричної енергії

Контрольно-вимірювальні прилади SATEC – це сучасне, високоточне і багатофункціональне обладнання, яке відрізняється, перш за все, своїм бездоганним якістю виробництва і відмінними споживчими характеристиками. Представлене в досить багатому асортименті товарів, воно дозволить проводити вимірювання самих різних величин, в тому числі напруга, частоту, потужність, силу струму або енергію. Завдяки наявності цифрових входів, прилади SATEC здійснюють моніторинг різних зовнішніх факторів, паралельно взаємодіючи з іншою технікою, що знаходиться в приміщенні.

Майже всі прилади SATEC стали затребуваними і популярними завдяки своїй необмеженій області застосування, надаючи можливість використовувати дане обладнання фахівцями різних областей діяльності. Серед них варто відзначити електриків, інженерів, операторів підстанцій розробників електропанелі, і навіть багатьох інших співробітників вітчизняних підприємств. Безумовною перевагою роботи з обладнанням, представленим на сайті, є те, що деякі прилади SATEC можуть здійснювати аналіз отриманих даних за рахунок побудови інформативних графіків.

Організація системи технічного обліку електроенергії (АСТОЕ)