Шумозахист

Якщо потрібно обмежити рівень шуму, необхідно забезпечити рівень звукового тиску на заданому відстані від корпуса генератора. Далі потрібно сконструювати протишумні кожух для забезпечення заданого рівня шуму зовні кожуха. Не намагайтеся отримати цей рівень шуму необґрунтовано низьким, оскільки це приведе до занадто великих витрат.

Використання пружних деталей монтажу генераторного агрегату в поєднанні з загальноприйнятою технологією управління випуском, шумом вхідного вентилятора і вентилятора радіатора дозволить знизити шум генераторного агрегату до прийнятного рівня в багатьох застосуваннях. Якщо після прийняття цих заходів рівень шуму все ще залишається надто високим, необхідно використовувати акустичне покриття або приміщення, або генераторного агрегату. Навколо генераторного агрегату можуть бути встановлені звукові бар'єри, стіни генераторної можна покрити звукопоглинаючим матеріалом або генераторний агрегат може бути укладений в спеціальний звукопоглинаючий кожух. Див. малюнок 8.1.

У більшості випадків необхідно, щоб вхідний і вихідний отвори для повітря були оснащені поглиначами звуку. Якщо необхідно захистити персонал від безпосереднього впливу шуму генераторного агрегату, обладнання і пульт управління можуть розташовуватися в окремому звукоізольованому приміщенні.

Типовая установка акустической изоляции
Малюнок 8.1 Типова установка акустичної ізоляції