Питання та відповіді

Який тип генератора мені необхідний?

Ми пропонуємо генераторні агрегати як системи основного енергопостачання, запасного енергопостачання, а також здаємо в оренду. Ми поставляємо дизельні та бензинові генератори потужністю від 2 кВА, ідеальні для домашнього використання і об'єктів невеликого роздрібного продажу, до 2500 кВА і більше, які можуть забезпечити електроенергією цілі селища і навіть віддавати електроенергію в мережу енергопостачання. Наші генератори можуть запускатися як вручну, так і автоматично і можуть поставлятися як відкриті системи, в захисних капотах або в контейнерах. Є також можливість установки генератора на причіп, якщо виникає необхідність в його транспортуванні.

Тип генератора, який вам необхідний, буде визначатися в залежності від об'єкта, якому необхідно постачати електроенергію, де він буде встановлений, і чи буде необхідність у постійному його використанні або тільки у випадках відключення електроенергії. Для того, щоб визначити, який тип генератора найбільш підходить для вас, зв'яжіться з нашими фахівцями, які зможуть проаналізувати ваші вимоги і визначити їх вартість.

Як мені визначити, якої потужності генератор слід придбати для мого об'єкта?

На це питання немає однозначної відповіді. Потужність генератора буде визначатися багатьма факторами. Для того, щоб упевнитися, що потужність вашої генераторної установки визначена правильно, вам варто звернутися до наших фахівців. Вони приїдуть і допоможуть вам визначити потужність в кВА або кВт для всього обладнання і пристроїв вашого об'єкта, які будуть споживати енергію від генератора. Це дасть їм можливість надати вам докладну інформацію про те, генератор якого типу і конкретно якої потужності буде підходити найкращим чином для задоволення ваших потреб.

Яка стандартна комплектація генераторних агрегатів FG Wilson?

Всі генератори складаються з набору різних частин. Основні компоненти, що входять в стандартний склад машин FG Wilson, наступні:

 • Двигун
 • Панель керування
 • Корпус і паливний бак
 • Генератор
 • Вимикачі
 • Запобіжники
 • Система охолодження

Можливе також замовлення допоміжних функцій, які можуть бути замовлені при комплектації генераторного агрегату FG Wilson для більш простого вибору виробу, який задовольняє індивідуальні вимоги споживача.

Що мені треба знати для встановлення генераторних агрегатів?

При прийнятті рішення про встановлення генераторного агрегату необхідно враховувати наступне:

 • Місцезнаходження - вам доведеться визначити, куди ви хочете встановити генераторний агрегат - в ідеальному випадку його слід встановлювати в місцях з достатнім для експлуатації та обслуговування освітленням та доступом до генератора. Генератори можуть встановлюватися в приміщенні або назовні - НВП «МАДЕК» пропонує шумозахисні капоти для генераторів, що встановлюються на вулиці.
 • Монтаж - генераторні агрегати слід встановлювати на рівній горизонтальній поверхні, а в разі необхідності використовувати антивібраційні підкладки. У більшості випадків поверхні, на які проводиться монтаж, відповідають вимогам, але при установці генератора на ґрунт або дах слід проконсультуватися з інженером-будівельником.
 • Вентиляція і охолодження - важливо упевнитися, що струм повітря достатній для охолодження генератора і ліквідації викидів диму і тепла, вироблених при згорянні палива в двигуні.
 • Паливна система - вам слід продумати, як ви будете заправляти паливом ваш генератор. Існує кілька варіантів: від ручних насосів до повністю автоматичних систем заправки. Невеликі агрегати зазвичай мають керований вручну електричний або механічний насос, який здатний наповнити основний бак агрегату з резервуара.

Можу я підключити генераторні установки до моєї домашньої системі електропостачання?

Генератори можуть бути підключені до вашої домашньої системі електроживлення через передавальний ключ, що, зрозуміло, має бути зроблено висококваліфікованими електриками. Намагатися підключати таку систему самостійно - небезпечно для вас.

Як генератор працює з мережею живлення?

Живлення постачається до приміщення по електричним кабелям. Коли подача електроживлення з цього джерела переривається через відключення електрики, від передавального ключа посилається сигнал до генераторного агрегату, який потім запускається і віддає згенеровану електрику назад в приміщення. Коли подача електроенергії з мережі живлення відновлюється, передавальний ключ відключає живлення від генератора і повертається до живлення від електромережі.

Що таке передавальне ключ?

На даний момент постачаються два типи перемикачів - ручні та автоматичні. Передавальний ключ - це панель, яка підключена до системи електроживлення приміщення, що дозволяє використовувати генераторний агрегат. Вона не дає генератору віддавати енергію в мережу електроживлення, що може призвести до серйозних травм робітників, що намагаються відновити комунальні джерела живлення.

Скільки буде працювати генератор на одному баку палива?

Кількість часу, який буде працювати генератор на одному баку палива, залежить від розміру бака, кількості часу, який генератор перебуває в роботі, і навантаження споживної потужності генератора. Всі генератори FG Wilson розраховані на роботу протягом мінімум восьми годин при максимально можливому навантаженні.

Як довго може безперервно працювати резервний генератор?

На це питання немає конкретної відповіді. Генератори спроектовані для тривалої роботи у важких умовах. Тим не менш, важливо, щоб агрегат періодично підлягав огляду після кожного використання, щоб перед перезапуском перевірялися рівні палива і масла і будь-які прояви ненормальної роботи. Наші генератори можуть безупинно працювати при зменшенні навантаження.

Генератор буде шуміти?

Всі генератори виробляють певний рівень шуму від вихлопів, двигуна і потік повітря. Генератори спроектовані таким чином, щоб забезпечити максимальне управління рівнем шуму і проходять перевірку на рівень шуму при виробництві для відповідності вимогам чинного законодавства. Наші генератори можуть поставлятися з шумозахисними або супершумозахисними капотами, які поглинають надлишок шуму.

Чи можна будувати огорожі навколо генераторних агрегатів?

Ми поставляємо як відкриті генератори, так і генератори в капотах - якщо ваш генератор буде встановлений на вулиці, ми б рекомендували вам купити генератор в капоті. Це означає, що вам не доведеться будувати огорожу навколо нього. Генераторні агрегати вимагають приплив повітря, який буде охолоджувати такі компоненти генераторного агрегату, як, наприклад, двигун. При тривалій роботі генератора буде відбуватися тривале циркулювання повітря, що може бути небажано для домашнього огорожі. Генераторні агрегати FG Wilson в капотах мають системи повітряного охолодження з жалюзі, що дозволяє повітрю обдувати різні компоненти генератора. Погано зроблені огорожі можуть стати причиною надмірного перерозподілу повітря, що призводить до потрапляння в генератор пилу або вологи від дощу, викликаючи передчасний вихід з ладу генератора.

Чи може генераторний агрегат використовуватися при несприятливих погодних умовах?

Генераторні агрегати, які поставляються НВП «МАДЕК», створені для роботи в несприятливому навколишньому середовищі і при екстремальних погодних умовах. Для продовження терміну служби генератора і уникнення таких явищ як замикання і корозія, агрегати повинні бути захищені, у міру можливості, від впливу природних стихій.

Де і як мені здыйснювати обслуговування генераторних агрегатів?

Періодичність та тип обслуговування, необхідного для підтримки генератора в робочому стані, залежатиме від кількох факторів, включаючи використання генератора, навколишнє середовище, в якій генератор працює, і ступінь навантаження, з якою він працює. На вас, як на власнику, лежить відповідальність за своєчасність і повноту проведення обслуговування. Вам буде необхідно проводити часті візуальні огляди кожні два-три місяці, щоб переконатися, що агрегат працює нормально - про будь поломки та несправності, які ви помітите, необхідно повідомляти нашим фахівцям.

Повне сервісне обслуговування, що включає такі речі як заміну фільтрів і мастила, повинно проводитися кожні 12 місяців. Більшість випадків відмов генераторів при запуску є наслідком того, що агрегат не піддавався періодичному огляду. Ми рекомендуємо вам оглядати генератор раз на тиждень.

Яка гарантія на генераторні агрегати?

Гарантія на генератори змінюється в залежності від виробника. Всі генератори FG Wilson для резервного використання поставляються з гарантією на два роки (обмеженою 500 годинами використання на рік) від дати запуску.

Що це за величина: об./хв.?

Об./хв. позначає скорочено «оберти за хвилину» і відповідає числу обертів двигуна за одну хвилину. Двигун генератора з 3000 об./хв. відповідно обертається в два рази швидше, ніж генератор з 1500 об./хв. Коли генераторний агрегат має чотирьохполюсний генератор змінного струму з частотою 50 Гц, 1500 об./хв. - нормальна швидкість, а для частоти 60 Гц - нормальна швидкість 1800 об./хв.

Що може трапитися при перевантаження генераторної агрегату?

Генераторні агрегати не повинні піддаватися перевантаженні, однак вони створені так, що можуть піддаватися короткочасної перевантаження при запуску агрегату. Якщо агрегат працює протягом тривалого проміжку часу в стані перевантаження (ступінь навантаження вище максимально допустимої для агрегату), можуть відбуватися різні явища.

Серед них такі як:

 • Перегрів системи охолодження
 • Перегрів обмоток генератора змінного струму
 • В'язкість (густина) мастила падає, приводячи до низького мастильного тиску
 • Зменшення терміну служби генераторного агрегату

Що станеться при недостатності завантаження генераторних агрегатів?

Всі генератори створені для роботи з різними навантаженнями, що можуть змінюватись від максимально допустимих до мінімальних. Проблеми виникають, коли малі навантаження (мінімальні навантаження) тривають великі проміжки часу, що призводить до того, що двигун не розігрівається до нормальної температури. Масло в циліндрі, яке повинно спалюватися, розігрівається, і на прокладці циліндра утворюється склоподібна плівка. Якщо малі навантаження будуть мати місце протягом тривалого проміжку часу, з'явиться блакитний димок, і двигуну знадобиться сервісне обслуговування для зняття склоподібної плівки або заміни прокладки.