Офіційне відкриття акустичного інженерного центру

28 червня став знаменним днем ​​не тільки для Великобританії, але і для Європи в цілому, оскільки 28 червня відкрився найбільший в Європі акустичний інженерний центр.

Саме в цей день Марк Суїні, директор-засновник компанії FG WILSON, у присутності важливих гостей: таких як Білл Ронер - віце-президент корпорації Caterpillar, Анжела Сміт - міністр з рекламe, торговлe та інвестиціям, стали першими відвідувачами нового акустичного інженерного центру компанії FG WILSON. На святі також були присутні представники вищих ешелонів влади Об'єднаного Королівства Великобританії та Північної Ірландії.

Подібний інтерес свідчить про постійну увагу з боку уряду Великобританії до компанії FG WILSON.

Акустичний центр побудований, щоб сприяти збільшенню надійності та подовження терміну використання продукції компанії шляхом детального аналізу шуму генераторів. Центр складається з футуристичного Звукоизолировать конференц-залу, ревербераційного залу і залу для випробування двигунів. Головна мета даного проекту - мінімалізація впливу шуму на навколишнє середовище.

Відкриття цього комплексу призведе до технологічного прориву в області створення суперсучасних генераторних агрегатів, що відповідають найсуворішим нормам по шумозахисту.