Введена в експлуатацію на ВАТ «Гостомельський склозавод» когенераційна станція на базі газопоршневих установок FG Wilson

Обладнання для ТЕЦ було виготовлено компанією FG Wilson і складається з двох генераторів загальною потужністю 2000 кВт електроенергії та 2500 кВт тепла. Ця ТЕЦ, яка була розроблена, профінансована і побудована «Енергетичним Альянсом», значно підвищить енергоефективність і знизить виробничі витрати провідного склозаводу України. В урочистій церемонії відкриття взяли участь представники центрального уряду України і місцевих органів влади, представники ділових кіл, Посольства США в Україні, а також міжнародних фінансових організацій, які здійснюють свою діяльність в Україні.

«Це дуже ефективне рішення з точки зору економії витрат для такого енергоємного підприємства, як Гостомельський склозавод», - заявив Голова Наглядової ради ВАТ «Гостомельський склозавод» Дмитро Олійник. - «Завдяки використанню цієї станції ми зможемо задовольнити приблизно 57% всіх своїх потреб в електроенергії і водночас істотно знизити наші витрати на енергію, в результаті чого наша продукція стане більш конкурентоспроможною. У той же час, тепло, що генерується нашої когенераційної установкою, буде надходити в сусідні житлові будинки ».

Директор компанії «Енергетичний Альянс», Максим Буртовий, заявив: «Ми дуже задоволені результатами нашого першого когенераційного проекту. Професійна робота наших інженерів, високоякісне обладнання, поставлене нашими постачальниками, і довгострокове фінансування, забезпечене нашою компанією, сприяли відмінному вирішення складної проблеми Гостомельського склозаводу, пов'язаної зі зниженням витрат на електроенергію. Ми сподіваємося отримати аналогічні результати на інших українських підприємствах в найближчому майбутньому ».