Джерела безперебійного живлення для котлів

 

dom 3Джерела безперебійного живлення для котлів (твердопаливних і газових) істотно відрізняються від своїх аналогів, які використовуються для підтримки працездатності комп'ютерів, тому ми вважаемо за потрібне розповісти про їх основні особливості в цьому матеріалі. Як показує статистика, з кожним роком попит на такі ДБЖ зростає, адже кількість використовуваних в побуті та промисловості котлів опалення збільшується стабільними темпами, тому якщо вам в найближчому майбутньому доведеться придбати собі такий пристрій, то прочитайте цей матеріал.

Сучасний котел опалення - досить складний механізм, який включає в себе безліч різних складових: газову автоматику, електродвигун насоса циркуляційного типу, мікропроцесорну систему управління і багато чого іншого. Всі перераховані вище комплектуючі дуже чутливі до якості одержуваного напруги від мережі, тому щоб уникнути виходу їх з ладу, обов'язково потрібно подбати про покупку якісного і надійного ДБЖ для котла опалення.

Головна вимога, яка пред'являється до всіх без винятку ДБЖ такого типу, полягає в забезпеченні ними вихідної напруги синусоїдальної форми для всіх електричних елементів і комплектуючих котла. Це робиться для того, щоб останні постійно працювали в нормальному режимі (без збоїв). Деякі люди стверджують, що для котлів можуть відмінно підійти і джерела безперебійного живлення, які використовуються для комп'ютерів. Це абсолютно не відповідає дійсності, адже в комп'ютерних ДБЖ напруга має прямокутну форму, яка ніяк не підходить для котлів.
dom 2
Другою особливістю ДБЖ для котлів є можливість тривалого періоду роботи від внутрішніх акумуляторних батарей. Наочно це демонструє приклад. Комп'ютерний ДБЖ розрахований на автономну роботу в 10-15 хвилин, в той час як ДБЖ для котла може працювати без зовнішнього підживлення від 2 до 8 годин.

Наостанок варто сказати кілька слів і про фази напруги. ДБЖ для котлів в обов'язковому порядку повинні забезпечувати котлу таку ж фазу струму, яку він отримує при роботі від мережі.

Якщо ви не знаєте, як вибрати ДБЖ для котлів, то ви можете запитати поради у наших консультантів або ж віддати свою перевагу продукції іменитих торгових марок, таких як APC і EATON. ДБЖ цих виробників високо цінуються на ринку і володіють прийнятною ціною, тому їх сміливо можна рекомендувати всім бажаючим обзавестися такою технікою.