Конференція дилерів FG WILSON

З 10 по 16 червня пройшла 5-та всесвітня конференція дилерів FG WILSON, в якій взяли участь 170 представників дилерів компанії, що зібралися з усього світу.

У конференції цього року взяли участь делегати з 70 країн, і це була найбільш представницька зустріч дилерів FG WILSON за всю історію компанії. Цього року конференція проходила під девізом «Партнери на практиці», і дискусії фокусувалися на тому, які практичні заходи щодо вирішення спільних завдань можуть бути прийняті FG WILSON і нашими дилерами для досягнення кращих результатів у роботі.

Після вітального слова до учасників конференції, Віце-президент з продажів і підтримки дилерів, Іан Мур пояснив тему партнерства на практиці так: «У своїй роботі ми пов'язані один з одним тим, що ми робимо і як ми це робимо. І від того, наскільки тісно ми узгодимо свою стратегію і тактику, в кінцевому рахунку, залежить наш успіх. ... У минулому ми розглядали мережу представництв FG WILSON, як ланцюг окремих кроків до клієнта. Але такий підхід може створити уявлення, що ми є розрізненими частинами якогось процесу, а не пов'язану спільною метою групу людей і компаній, які повинні діяти як єдине ціле, чиїм завданням є спільна робота з досягнення загальних цілей ».