Дизель-генераторні установки для теплиць

tepliza3

З приходом весни більшість аграрних компаній активно включаються в роботу. Активізуються посівні, висаджуються різноманітні культури в поля, а також прокидається тепличне господарство. І саме в цей час урожай починає активно залежати не тільки від зусиль, прикладених фахівцями, а й від погодних умов безпосередньо.

А що якщо весна і літо будуть холодними?

А що якщо раптом сильний вітер обірве дроти і відключиться електроенергія?

У цьому випадку у вас є два варіанти. Перший - це сидіти і чекати поки потеплішає і відновлять подачу електроенергії. А другий - продумати, як убезпечити себе в цій ситуації.

Робота тепличної індустрії, безумовно, має свою специфіку. Чим довше будемо чекати - тим менше врожаю отримаємо і, відповідно, понесемо великі фінансові втрати.

Для багатого врожаю, у всіх приміщеннях для вирощування овочів і фруктів, або інших культур, повинна постійно підтримуватися однакова рівномірна температура, так би мовити постійний температурний режим. А підтримка певного температурного режиму вимагає постійного підключення до електромережі та безперебійного живлення.

На сьогоднішній день компанією МАДЕК вже було реалізовано понад 130 проектів з установки дизельних генераторів в аграрній галузі. Також саме в аграрній галузі найбільш часто практикується установка біогазових станцій, реалізацію таких об'єктів також успішно виконують наші фахівці.

хочете мати надійного партнера у сфері резервного енергопостачання - залишайте заявки на нашому сайті!   button ukr