Енергозабезпечення фіналу Чемпіонату України по дрифту.

22-23 Вересня 2012 на спортивному комплексі "Чайка" під Києвом, відбувся фінал Чемпіонату України по дрифту(керованому занесенню).

Цей вид спорту повний адреналіну і яскравого перформенсу, у багатьох країнах він стає популярніше за інші види перегонів : дим з-під коліс, гори стертої гуми, їзда боком на повній швидкості. Яскраве видовище для публіки і недешеве хобі для пілотів-дрифтерів.

Готовий дрифт-кар купити практично неможливо, тому досвідчені пілоти вважають за краще збирати машину конкретно під себе.

Траса на автодромі "Чайка" під Києвом - одна з найнебезпечніших в Європі.

Вона оточена бетоном, який захищає глядачів від раптового вильоту дрифт-карів на трибуни, але для пілотів це небезпечніше, ніж змагання на відкритій місцевості.

У 2012 році заявки на участь поступило від 21 пілота, але кваліфікацію пройшли тільки 16 з них.

В результаті напруженої, небезпечної і агресивної боротьби, в 2012 році чемпіоном України по дрифтингу став Дмитро Иллюк на дрифт-карі Nissan 200SX.

Стабільність енергопостачання заходу була гарантована діями орендного департаменту компанії МАДЕК і дизель-генераторною установкою FG Wilson Р110-2.

У черговий раз отримавши від організаторів вдячністі за оперативність, професіоналізм і надійне орендне устаткування - компанія МАДЕК знову готова до подальших досягнень!