Нова збірна лінія на заводі FG Wilson. Річний звіт про результати експлуатації.

Рік тому, 4 Жовтня 2010 року компанія FG Wilson відкрила нову збірну лінію "Bay D"("Конвеєр D") для збірки дизель-генераторів потужністю від 26-200 кВА, на своєму заводі в р. Ларн(графство Антрим, Північна Ірландія). Дизель-генератори зібрані на "Bay D" відрізняються найвищою якістю і виробляються в чітко заплановані терміни.

У 2010 році компанія FG Wilson інвестувала 5 млн. фунтів стерлінгів в переобладнання збірної лінії на площі в 4,400 кв.метрів, перетворивши її на автоматизований процес виробництва дизель-генераторів з використанням новітніх технологій.

Наслідуючи прогнози і очікування, ці нововведення привели до вражаючих результатів і підвищення якості продукції.

На сьогодні, основні результати роботи "Bay D" :

  • Збільшення продуктивності в два рази: 1 дизель-генератор кожних 3 хвилини(152 дизель-генератори в день)
  • Відсоток устаткування, виробленого в запланованих термінах, - 99 - Відповідність стандарту якості MQ "Platinum"(стандарт Caterpillar)
  • Зменшення на 40 рекламацій за перше півріччя 2011 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2010
  • Збільшення більш ніж в 2 рази кількості відвантажених дизель-генераторів серії Perkins 1100(потужностний ряд 26-110 кВА) в перше півріччя 2011 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2010.

На підставі отриманих результатів, компанія FG Wilson планує застосувати подібні методи складання і на інших конвеєрах, продовжуючи розвивати інноваційний напрям у виробництві генераторних установок поліпшеної якості.