FG Wilson розширює стандартний модельний ряд. Дизель-генератор потужністю 2500 кВА.

Компанія FG Wilson повідомила про розширення стандартного модельного ряду дизель-генераторних станцій шляхом модернізації установок потужністю 2500 кВА, які є базою для енергетичних рішень по застосуванню 2 МВт-них електростанцій.

Починаючи з квітня 2012 року, завод FG Wilson починає виробництво дизель-генераторної установки моделі Р2500-1 на базі нового дизельного двигуна Perkins 4016-61TRG3, з модернізованою адаптивною системою подання палива при роботі під низьким навантаженням, поліпшеними паливними форсунками і ін. поліпшеннями (деталі можна упізнати з технічної картки станції).

Моделі цієї потужності є дуже затребуваними в усіх основних сегментах
ринку, від промислово-виробничих об'єктів і торгово-розважальних комплексів до Центрів Обробки Даних.

Модель Р2500-1 в стандартному потужностному ряду FG Wilson має ряд переваг :
Система охолодження для помірного клімату з температурою до 35 °C в стандартній комплектації.

Високоефективні турбонагнітачі забезпечують роботу без зниження потужності двигуна для висот над рівнем моря до 1100 метрів

Блок радіаторів, що поставляється в демонтованому стані, забезпечує простіший монтаж моделі Р2500-1 і радіаторів на місці експлуатації, а також дозволяє використати видалену систему охолодження.

Алюмінієві охолоджувачі повітря турбонаддува для оптимальної продуктивності систем двигуна

Новий цифровий автоматичний регулятор напруги D510 на новому генераторі змінного струму 9200Р, в стандартній комплектації, забезпечує прекрасну стабільність напруги при зміні навантаження і довготривалу роботу при температурі довкілля до 50С без зниження вихідної потужності генератора.

Поліпшена конструкція захисту вентилятора для забезпечення оптимальної безпеки і обслуговування ременя одночасно із забезпеченням простоти перевірки і натягнення ременя радіатору

Нова міцна опорна рама з можливістю блокової установки системи охолодження, забезпечує низькі рівні вібрацій, передбачених стандартами ISO.

Подовжений сапун двигуна, що виходить за межі радіатора

Простий контроль роботи і параметрів генераторної установки, забезпечується панеллю управління PowerWizard 1.1+.

Ця модель буде доступна для замовлення з 23 квітня 2012 року