Компанія FG Wilson виступила спонсором кругосвітньої регати Clipper Round the World Yacht Race

Компанія FG Wilson спонсорує Всесвітню Регату Clipper Round the World Yacht Race. Всесвітня Регата Clipper Round the World Yacht Race - ця найтриваліша і довша регата, оскільки відстань, яку повинні будуть здолати учасники гонки, складає більше 40,000 миль. Будучи партнером Ради міста Деррі, ми підтримуємо команду Деррі ~ Лондондеррі, і віримо, що саме ця команда першої прибуде в усі 15 портів на шести континентах.

В цілому, в цій захоплюючій регаті беруть участь 10 однакових океанських яхт для перегонів, завдовжки 20 м. Спонсором кожної яхти виступає якесь місто, регіон або країна, шкіперів надають організатори шоу - Clipper. Стартувавши 31 липня в Саутгемптоні, Англія, Регата, за деякими оцінками, продовжиться 11 місяців. У 15 змаганнях бере участь 10 команд, кожна команда складається з 8 чоловік. У кожної команди широкі можливості для того, щоб завоювати першість в гонці.

Кіаран МакКарні, директор департаменту по розвитку бізнесу і дилерській підтримці, прокоментував цю подію: " Ця регата - прекрасна можливість для компанії FG Wilson, оскільки під час регати, тобто в течії 10 місяців, бренд компанії FG Wilson рекламуватиметься по всьому світу. Змагання зачіпає потенційну аудиторію у всьому світі, понад 524 мільйонів чоловік в 194 країнах і 16 міст, які відвідають учасники регати. Крім того, це дійсно захоплюючий проект для компанії FG Wilson, і ми пильно стежитимемо за змаганням, і вболіватимемо за команду Деррі - Лондондеррі. І ми сподіваємося, що саме ця команда переможе».

На фотографії: регіональний менеджер по продажах, Південній Англії, Нік Нью на офіційному спуску яхт - учасниць кругосвітньої регати Clipper Round the World Yacht Race на воду в оточенні екіпажа команди Деррі - Лондондеррі.

Якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію про регату, ви можете перейти по цьому посиланню на офіційний сайт організаторів Clipper official website.