FG WILSON - як і раніше світовий лідер

Поширення різних нормативів за рівнями шуму серед країн ЄС створило технічні перешкоди торгівлі в електроенергетичній галузі. Тому постачальники силового обладнання схвалюють прийняте законодавство ЄС з цього питання.

Всі нестаціонарне обладнання повинно відповідати положенням Директиви по випромінюванню шуму нестаціонарним обладнанням в навколишнє середовище 2000/14/EC. Ця Директива, що вступила чинності 3 січня 2006 р. є другим етапом реалізації (перший пройшов в 2002 р.). Поряд з усуненням технічних перешкод торгівлі цей закон являє собою реакцію ЄС на одну з головних екологічних проблем Європи - шумове забруднення.

Директива поширюється на широкий спектр товарів: від садового обладнання до будівельних машин і електроенергетичного обладнання. Перед виведенням на ринок на такі товари необхідно нанести знак CE, який вказує на гарантований рівень потужності звуку, і прикласти до них заяву про відповідність стандартам ЄС. Гарантований рівень потужності звуку вказаний в стандартах EN ISO 3744 і EN ISO 3745.

Провідний світовий виробник генераторних установок FG WILSON (філія компанії Caterpillar) ще кілька років тому зробив кроки щодо зниження рівня шуму. Щоб забезпечити відповідність продукції нормативам по шуму Великобританії, ЄС і США, компанія вклала мільйони доларів на розробку унікального Акустичного центру як частини Центру інженерного розвитку.

За останні 30 років FG WILSON постійно удосконалила свій Центр інженерного розвитку, зберігаючи лідерські позиції в галузі і в світі. Акустичний центр - це ще один крок на шляху використання практичних знань в галузі техніки для більш ефективного виробництва.

Два основних компоненти нового багатоцільового центру: полубезеховая камера і луна-камера. Полубезеховая камера має простір діаметром 20 м, де можна вимірювати частоти і сертифікувати їх за стандартами EN ISO 3744 і EN ISO 3745. FG WILSON настільки впевнена в цих стандартах, що компанія Lloyds проводить їх незалежний аудит, як частини системи управління якістю. Крім того, Центр оснащений цехами і контрольними приміщеннями, а також випробувальним стендом для двигунів. Тому, починаючи з грудня 2005 р., генераторні установки FG WILSON відповідають Директиві 2000/14/EC і всім іншим нормативам по шуму Великобританії, ЄС і США. Ці результати досягнуті без збільшення розмірів генераторних установок. Центр інженерного розвитку дозволяє технічним експертам FG WILSON постачати ринок кращими рішеннями у світовій електроенергетиці.