Корисна інформація від фахівців компанії «МАДЕК» при виборі генератора для будинку

nov 8Якщо ви хочете купити електростанцію для дому але не знаєте якому з доступних на ринку видів віддати свою перевагу, то прочитайте цей матеріал.

З його допомогою ви зможете познайомитися з основними критеріями вибору цих автономних джерел енергії, які в обов'язковому порядку потрібно враховувати, купуючи газовий, бензиновий або ж дизельний генератор.

Напевно кожен з вас розуміє, що генератор є незамінною річчю для тих людей, які живуть за містом. На жаль, перебої з надходженням електроенергії в нашій країні не рідкість, тому мати під рукою надійне резервне джерело енергопостачання нікому не завадить. Саме тому попит на генераторні установки є постійним і стабільно тримається на високому рівні.


 

Отже, з основним призначенням цих пристроїв ми визначилися, тепер можна сміливо переходити до критеріїв їх вибору.

nov 01

По-перше, ви повинні чітко визначити для себе потрібний вам тип генератора.

На сьогоднішній день на ринку доступні автономні і резервні генератори. Вибір типу цього пристрою безпосередньо залежить від тих завдань, які ви плануєте з його допомогою вирішувати. Наприклад, якщо генератор розглядається вами, як основне джерело електроенергії, то вибирайте автономні пристрої. У всіх інших випадках вам вистачить і резервних моделей, які відмінно справляються зі стрибками і перепадами напруги, а також повною його відсутністю в мережі (на певний час). Варто відзначити, що ресурс автономних моделей в кілька разів більше, ніж у резервних, тому це теж варто враховувати, купуючи генератор в магазині.

nov ukr 02

По-друге, зверніть увагу на потужність.

Цей показник є одним з основоположних, тому їм жодним чином не можна нехтувати. Кожен з нас розуміє, що сучасний генератор вважається незамінною річчю при перепадах електроенергії, тому його потужності має вистачати для того, щоб хоча б нетривалий час забезпечувати напругою різні електроприлади. Від потужності безпосередньо залежить кінцева вартість генераторної установки, тому якщо ви не хочете переплатити, то вам необхідно попередньо розрахувати приблизну потужність, необхідну для того, щоб забезпечити роботу всіх пристроїв і приладів, які будуть «живитися» від установки. Для цього вам доведеться заглянути в технічний паспорт своїх приладів або ж подивитися на їх зворотний бік (на спеціальну табличку).nov ukr 03 По-третє, обирайте генератори тільки від перевірених і надійних виробників - компаній, які давно перебувають на ринку України і мають сервісне обслуговування після продажу станцій в обов'язковому порядку.

 

Сподіваємося, що тепер ви знаєте, як вибрати генератор для дому, і зможете купити той пристрій, що повною мірою буде відповідати вашим вимогам.
nov 04