Який генератор краще дизельний чи бензиновий?

 

новасть выбор ukrКоли потрібно зробити вибір між дизельним або бензиновим генератором, то в першу чергу варто замислитися над тим, для яких цілей ви вибираєте генератор.
 
Адже, безумовно, кожен вид генераторів має різні характеристики, а звідси плюси і мінуси при експлуатації при різних умовах.

Як правило, дизельні генератори є більш надійним обладнанням. Тут все залежить від якості виготовлення, а також належного технічного обслуговування. При своєчасному сервісі дизельні генератори будуть працювати протягом багатьох років.

Дизельні електростанції також мають хорошу репутацію для роботи в далеко не ідеальних умовах при важких безперервних навантаженнях.

При купівлі обладнання, на перший погляд здається, що бензинова станція коштуватиме трохи дешевше. Але якщо враховувати вартість і витрата палива, то дизельні генератори - це один з найефективніших генераторів відносно ціни електроенергії. Дизельні двигуни споживають менше палива, ніж бензинові, при цьому мають велику потужність.

Якщо вам потрібен побутовий генератор (такий, який можна покласти в багажник машини і перевезти в будь-яке місце) для резервного підключення, то в цьому випадку ви можете віддати свою перевагу на користь бензинової електростанції. До переваг бензинових генераторів можна віднести маленьку вагу і невеликі розміри. Але істотним недоліком при експлуатації є те, що бензиновий генератор має повітряну систему охолодження, яка на відміну від рідинної системи менш досконала. Ця система призводить до більшого зносу деталей генератора з часом, тобто більш частого технічного обслуговування і ремонту, а в кінцевому рахунку, короткою тривалістю життя генератора.

У разі вибору як резервного, так і постійного джерела електроживлення краще звернутися до фахівців. Команда компанії МАДЕК
вже більше 23 років спеціалізується на побудові систем резервного енергопостачання.
Саме наші фахівці допоможуть зробити вам правильний вибір!