"Київенерго" повідомляє про можливість нових віялових відключень

38429xЗа повідомленням, опублікованим на офіційному сайті "Київенерго", у Києві та Київській області знову можуть початися віялові відключення електроенергії. "Київенерго" відзначає, що вказівку обмежити споживання електроенергії з 8 до 11 ранку та з 8 до 10 вечора отримало від Держенергонагляду.

У випадку, якщо навантаження в зазначені пікові періоди не знизиться, то "Київенерго" буде зобов'язане вжити заходів щодо вимушеного обмеження поставок електричної енергії, в т.ч. графіки аварійних відключень споживачів. Відзначається, що термінова необхідність в обмеженні споживання електроенергії викликана "дефіцитом генеруючих потужностей в енергосистемі України, в т.ч. Центрального регіону".

Про можливість раптового відключення свідчать факти. 22 квітня 2,5 тисячі житлових будинків, що обслуговуються компанією "Київенерго", без жодного попередження залишилися без гарячого водопостачання "на невизначений термін".

Згодом у "Київенерго" пояснили, що люди залишилися без гарячої води через заборгованість за спожитий газ. Станом на 17 квітня заборгованість "Київенерго" за газ становить близько 1,2 мільярда гривень.

Для того, щоб застрахувати себе на випадок віялових відключень або аварійних відключень, в разі неполадок в електромережі і непогоди, рекомендуємо заздалегідь вибрати собі резервне джерело електроживлення.

Хочете знати більше інформації - Замовте безкоштовну консультацію   button ukr