Коли стає неможливим обійтися без дизель-генератора

surgery-surgeouns-15907261Компанія МАДЕК займається проектами резервного та гарантованого енергопостачання в різних сферах. Генератори для приватних будинків, генератори для офісів, банків, фінансових установ, виробництва і транспортної інфраструктури - всі ці об'єкти, з урахуванням специфіки кожного, використовують дизельні генератори в якості резервного або постійного джерела живлення.

Серед усього розмаїття та можливостей застосування дизельних генераторів є одна сфера, в якій їх використання необхідно в будь-якій ситуації.

Це медицина. Лікарні станції швидкої допомоги, реанімації та пологові будинки - це саме ті об'єкти, які в обов'язковому порядку вимагають установки резервного, по-простому кажучи запасного, джерела енергопостачання.

Уявіть собі ситуацію, коли йде операція, пацієнт перебуває під наркозом і тут відключають світло ... У цей момент життя людини безпосередньо залежить не тільки від досвіду лікарів, а й від наявності резервного джерела живлення - дизельного генератора. Якщо генератор включився вчасно, то це на порядок спрощує лікарям їх і так не легку роботу.

Для того щоб уникнути подібних ситуацій керівництво медичних закладів продумує як встановити дизельний генератор заздалегідь. В ідеальному варіанті, це потрібно зробити ще на стадії проектування.

Наша компанія має 24-х річний досвід у реалізації проектів «ПІД КЛЮЧ». Якщо ви хочете отримати безкоштовну консультацію про те,button ukr
 як краще запроектувати дизельний генератор або джерело безперебійного живлення - заповнюйте форму заявки на нашому сайті: