Компанія «МАДЕК» здійснила поставку дизель-генератора для газовидобуваючої компанії

поставка дизель-генератора для газодобывающей На фоні припинення Газпромом поставок російського газу, Україна запускає шість нових нафтогазових родовищ в промислову розробку. Про це повідомляє Liga.net з посиланням на відповідні накази Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 4 вересня 2014 року.

Не дивлячись на те, що родовище в Харківській області вже давно і активно веде свою робота, модернізацію робочого процесу вирішили провести і тут. У зв'язку з перебоями у електропостачанні по всій країні, харків'яни вирішили почати з вибору резервного джерела енергозабезпечення - дизельного генератора.

В черговий раз, при виборі дизель-генераторної установки для газовидобуваючої компанії, було обрано обладнання від компанії МАДЕК. Адже МАДЕК - є лідером на ринку дизельних генераторів, надійність і якість роботи компанії підтверджується 23-х річним досвідом роботи на території України.

  Для газовидобуваючої компанії в Харківській області була поставлена ​​дизельна установка торгової марки FG Wilson. Дизельні генератори FG Wilson - це Ваше завжди надійне резервне джерело електроенергії.