Компанія «МАДЕК» здійснила поставку дизельного генератора для компанії-розробника ПЗ

графика новость укрЗа даними статистики, не дивлячись на важке економічне становище в країні, іноземні компанії все ж планують вкласти інвестиції в найбільш перспективні галузі для розвитку в Україні. На думку іноземних інвесторів таких галузей зараз дві: це агропромисловий комплекс і сфера інформаційних технологій.

Про агропромисловий комплекс ми писали раніше, тепер мова піде про ІТ-сектор.

Співпрацюючи з лідерами цієї галузі, за останні кілька років компанією МАДЕК були здійснені поставки дизельних генераторів для ІТ-компаній по території всієї України. Зараз всі ці генераторні агрегати знаходяться на гарантійному або пост гарантійному сервісному обслуговуванні у нашій компанії.

Наші замовники задоволені результатом співпраці та спільної роботи і тому завжди, при потребі провести покупку резервного джерела енергопостачання, звертаються в компанію МАДЕК повторно. Вони знають, що саме тут отримають 100% якісне обладнання та сервісне обслуговування.

В лютому місяці 2015 до нас повторно звернулася компанія-розробник ПЗ, для якої ми раніше поставляли модель генератора торгової марки
FG WILSON Р700-1.

Цього разу, для приміщення свого офісу в місті Києві вони вибрали дизель-генераторну електростанцію FG WILSON моделі Р550-1. Електростанція укомплектована двигуном англійського виробництва Perkins і генераторами французького виробництва Leroy Somer. Так само, як і її попередниця, ця дизельна електростанція буде перебувати під пильним контролем наших сервісних фахівців.