Компанія «МАДЕК» здійснила поставку дизельних генераторів для рибних розплідників

 
 Дві дизель-генераторні електростанції моделі Р50-3 вирушили в Київську та Харківську область для установки в рибних розплідниках. Ці електростанції торгової марки FG WILSON, укомплектовані двигунами англійського виробництва Perkins і генераторами італійського виробництва Marelli. Враховуючи специфіку вирощування риби, генератори також були укомплектовані пристроями АВР. Ці пристрої дозволяють включати генератор автоматично, при зникненні мережі.

Цьому проекту, як і всім своїм проектам, компанія МАДЕК приділила особливу увагу. Була врахована специфіка розведення риби в штучних водоймах, яка вимагає підвищеної надійності резервного енергозабезпечення. Вирощування і утримання риби завжди реалізується за допомогою спеціальних технологій, а будь-які перебої в роботі основного джерела електропостачання загрожують життю риби. Наприклад, здоров'я і приріст малюків і дорослих особин визначається двома головними факторами - температурою води і насиченістю цієї води киснем, що вкрай потребує резервного джерела живлення.

Щоб уникнути навіть короткочасного відключення електрики, в проекті рибних комплексів була передбачена система резервного енергопостачання від компанії МАДЕК. В якості надійного резервного джерела живлення були обрані дизель-генератори європейської якості, торгової марки FG WILSON.
 

Рыба укр2

зникненні