Резервне енергозабезпечення для АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод»

Наприкінці Грудня 2010 року, компанія «МАДЕК» завершила проект з установки систем резервного енергопостачання для трьох плавильних печей на великому скляно-виробничому комплексі АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод».

АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» виробляє 4000 тон скла на добу і подібні виробничі обороти вимагають наявності на заводі сучасних джерел резервного електроживлення, які здатні працювати в умовах нестабільного функціонування міських електромереж.

В якості відповідного для цих цілей устаткування, компанія «МАДЕК» запропонувала своєму замовнику три дизель-генератора виробництва заводу FG Wilson (Великобританія) сумарною потужністю 1750 кВА:

Керівництво АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» прийняло рішення замовити у компанії «МАДЕК» також повний комплекс проектно-технічних послуг:

- Розробка проектної документації на встановлення дизель-генераторів на об'єкті (два дизель-генератора FG Wilson P650E2 (потужність 650 кВА/520 кВт), дизель генератор FG Wilson Р450Е4 (потужність 450 кВА/360 кВт)).

- Узгодження проектної документації,

- Постачання та монтаж обладнання,

- Прокладання кабельних ліній,

- Монтаж щитів АВР,

- Монтаж контуру заземлення,

- Монтаж вихлопних нержавіючих труб,

- Установка систем автономного пожежогасіння,

- Установка паливних насосів,

- Пуско-налагоджувальні роботи по введенню обладнання в експлуатацію.

Роботи з монтажу обладнання, обраного, у відповідності зі специфікою виробництва продукції на АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод", не переривали виробничі процеси заводу.

Після завершення даного проекту, АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» підключився до програми комплексного технічного обслуговування, яка готується дипломованими фахівцями компанії «МАДЕК» індивідуально для кожного замовника.

View the embedded image gallery online at:
https://madek.ua/ua/pro-kompaniyu/novini/l-r#sigProIdbfc1d19b1a