Компанія "МАДЕК" - енергетичний партнер фіналу світової серії Red Bull Cliff Diving World Series 2011

4-го вересня 2011 р. в Ялті, відбувся фінал світової серії Red Bull Cliff Diving 2011.

У перекладі з англійського Cliff - це скеля, Dive - пірнати. Клифф-дайвінг - це акробатичні стрибки у воду зі скель або інших платформ. Спортсмени виконують свої віртуозні та заворожуючі трюки у вільному падінні з висоти 25-30 метрів.

Світова серія Red Bull Cliff Diving 2011 року стартувала 12 березня на острові Паски в затоці Матавей Відтань. 2-й етап проходив в квітні, в Мексиці, де спортсмени здійснювали стрибки в природне озеро-колодязь на півострові Юкатан. 22 травня 3-ий етап Світової Серії приймала Греція - історична колиска сучасних ігрових видів спорту. Наступний етап змагань - Екватор, разом з десятками тисяч прихильників, спортсменів вітало місто Ля-Рошель у Франції.

Чарівне місто Мальчезіне в Італії, що височіє на 1750-метровій горі Монте Балдо, приймало 4-й етап Red Bull Cliff Diving. При проходженні 5-го етапу у Бостоні, США, спортсмени здійснювали трюкові стрибки в гладінь прісної води річки Чарльз з платформи, встановленої на будівлі Інституту сучасного мистецтва. І, нарешті, фінальний етап змагань пройшов в найбільшому місті Криму - Ялті. Замок "Ластівчине гніздо" давно став однією з найулюбленіших пам'яток в Криму і фінальний вирішальний поєдинок Red Bull Cliff Diving World Series 2011 відбувся саме там.

Компания "МАДЕК" виступила енергетичним партнером фіналу світової серії Red Bull Cliff Diving World Series 2011 в Ялті. Фахівці компанії "МАДЕК" забезпечили енергопостачанням усі електричні споживачі, необхідні для проведення чемпіонату. Живлення було подане на приміщення коментаторської, три пересувні телевізійні станції(ПТС), телевізійні камери, на трибуни VIP- уболівальників, офіс організаторів, зону підготовки спортсменів до виступу і відео екрани розміром 4х6 метрів, що відображають майстерні трюки спортсменів, що стрибають з висоти 27 метрів. Для забезпечення роботи споживачів компанія "МАДЕК" надала в оренду дизельні генератори FG Wilson сумарною потужністю 400кВА/320кВт, два з яких працювали цілодобово в паралельному режимі, а також декілька десятків промислових розеток і електричних роз'ємів від 16А до 125А. Сумарна довжина тимчасових кабельних трас, прокладених від дизель-генераторів до споживачів по гірській місцевості, склала близько 800 м. Для експлуатації і обслуговування систем енергозабезпечення, декілька фахівців компанії "МАДЕК" забезпечували постійну кваліфіковану підтримку і цілодобове чергування.
Гонка спортсменів за світовою першістю чемпіонату транслювалася на 140 країн світу. Чемпіонат Red Bull Cliff Diving World Series 2011 в Ялті відвідали 20 тис. уболівальників. У фіналі брали участь 12 спортсменів, 2 з яких представляли Україну.

Організатори фінальної серії високо оцінили якість і злагодженість роботи фахівців компанії "МАДЕК" при наданні енергетичної підтримки. Надані компанією "МАДЕК" в оренду дизель-генератори FG Wilson бездоганно відпрацювали декілька днів підряд для забезпечення як підготовки, так і для безпосереднього проведення фіналу чемпіонату Red Bull Cliff Diving World Series 2011.

Компанія "МАДЕК" у черговий раз показала, що оренда дизельних генераторів FG Wilson - надійне енергозабезпечення заходів найвищого рівня!