МАДЕК на сторінках журналу FORBES

1FЗа результатами дослідження, проведеного журналом FORBES, компанія «МАДЕК» є беззаперечним лідером ринку систем резервного енергопостачання. Працюючи на території України більше 23-х років, МАДЕК займає лідируючі позиції на ринку імпортованих дизель-генераторів в Україні. Висока якість генераторів FG WILSON (Великобританія), професійне сервісне обслуговування та комплексний підхід до реалізації проектів «під ключ», забезпечують компанії МАДЕК лідируючі позиції.

В першій половині 2014 року спостерігався спад продажів у зв'язку з політичною ситуацією в країні. У вересні 2014 року в ЗМІ пройшла інформація про планові віялові відключення електроенергії у зв'язку з браком енергетичних ресурсів і почався помітний зріст вхідних запитів і продажів. В період передвиборчої компанії в Україні спостерігалося затишшя. З початку грудня, коли відключення стали реальністю, попит на дизель-генератори стрімко виріс.

За період 2014 року, найбільш затребуваними і популярними були і залишаються моделі середнього потужностного ряду від 10 до 200 кВА. Ці моделі можуть встановлюватися в капоті або відкритому виконанні, в залежності від потреб замовника. Також даний модельний ряд можна використовувати як в приватному секторі, так і на підприємствах. У приватному секторі переважає модельний ряд генераторів, однофазних і трифазних, в діапазоні потужностей від 10 до 20 кВА. На підприємствах, банках, виробництвах і офісах рівень навантаження може варіюватися від 20 до 2500 кВА.

МАДЕК дякує своїм клієнтам за високу ступінь довіри до нашої продукції FG WILSON!