«МАДЕК» продовжує здійснювати комплексні поставки генераторів для свиноферм по всій Україні

 10За даними статистики 2014 рік, не дивлячись на важке економічне становище в країні, був досить продуктивним для розвитку тваринницької галузі в Україні. Вагомий внесок у розвиток цієї галузі внесло розширення, модернізація виробництва та будівництво мережі нових свинокомплексів по всій території України.

На даний момент для свиноферм і свинокомплексів компанією МАДЕК були поставлені дизельні генератори різної потужності від 33-х і до 550 кВа. Моделі Р33-1, Р33-3, Р65-5, Р400Е3 і Р550-1 були встановлені по всій території України.

Одним із цікавих об'єктів є комплекс в Київській області, штат підприємства якого складає всього 12 осіб - 11 з них технологи. Інвестиції в будівництво комплексу склали 80 млн. грн. Свинокомплекс повністю автоматизований і прекрасно функціонує майже без людської участі.

Для того, щоб повністю автоматизувати і енергопостачання підприємства, керівництвом комплексу було прийнято рішення встановити дизельний генератор торгової марки FG WILSON, виробництва Великобританія. В якості додаткової опції цей генератор був оснащений АВР - спеціальним пристроєм, який дозволяє включати генератор автоматично при зникненні основної мережі.

Завдяки оснащенню комплексів дизельними генераторами торгової марки FG WILSON, виробництва Великобританія, керівництво та персонал всіх свиноферм і свинокомплексів може не турбуватися про перебої з електрикою. Все поголів'я знаходиться під надійним захистом від відключення електроенергії.

pig