Маркетинговий успіх FG WILSON

Компанія FG WILSON, штаб-квартира якої знаходиться в г.Ларн, завоювала вчора одну з провідних нагород Ірландії в області маркетингу. Компанія, що експортує генераторні установки в більш ніж 180 країн по всьому світу, отримала нагороду за відмінності у сфері маркетингових комунікаціях на щорічній церемонії вручення нагород Інституту маркетингу (CIM), що пройшла в залі Waterfront Hall Белфаста.

Церемонія вручення нагород CIM Marketing Awards, на якій були присутні більше 400 провідних представників маркетингової галузі, є найпрестижнішою церемонією подібного роду в Північній Ірландії.

Директор з маркетингу FG WILSON, Тоні Макалістер, сказав, що інноваційний маркетинг відіграє провідну роль в успіху фірми.

«FG WILSON - це провідний виробник генераторних установок в Європі і один з найбільших експортерів Північної Ірландії», - сказав він.

«Креативні, стратегічні маркетингові комунікації життєво важливі для постійного успіху компанії і дозволяють нам лідирувати на світовому ринку енергетичних систем. Команда маркетологів FG WILSON дуже рада тому, що її визнали провідною в Північній Ірландії в сфері комунікацій з клієнтами в усьому світі », - сказав він.

Голова CIM, Андреа Пурди, відзначила заслуги FG WILSON і сказала, що якість заявок на отримання нагороди вказує на важливу роль маркетингу в розвитку бізнесу.

«Ми визнали і відзначили видатні приклади практичного маркетингу в нашому бізнес-співтоваристві, хоча, насправді, стандарт в цьому році був настільки високий, що кожен учасник може вважати себе переможцем і заслуговує похвали», - додала вона.

FG WILSON є філією компанії Caterpillar. Це найбільший виробник генераторних установок в Європі і один з найбільших - у світі. На трьох заводах компанії (у Ларні, Спрінгвейле - Західний Белфаст, Монкстауне - Ньютаунеббі) працює більше 2 500 чоловік.