Підведення підсумків участі компанії МАДЕК в XXVІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО - 2014»

 З 4 по 7 червня в місті Києві, на території НК «Експоцентр України» відбулася XXVІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2014», учасником якої стала компанія "МАДЕК".

У виставці взяли участь більше 900 компаній, підприємств з 16 країн таких як: Україна, Великобританія, Данія, Естонія, Чехія, Росія, Франція Туреччина, США, Польща, Німеччина, Італія, Китай, Індія, Іспанія і Ізраїль. Виставку відвідало найбільше серед аналогічних заходів число відвідувачів, у тому числі перші особи держави, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери і фахівці підприємств АПК.

Виставка «АГРО 2014» тематично охопила всі сфери агропромислової галузі: від тваринництва до сфери біогазового устаткування, що лише розвивається в Україні.

Компанія "МАДЕК" представляла на виставці напрям біогазових когенераційних установок, який, по відгуках експертів, є майбутнім для українського ринку. В ході виставки стенд компанії відвідали керівники провідних підприємств галузі АПК, були налагоджені нові перспективні контакти.

 

Компанія "МАДЕК" планує і надалі брати активну участь в тематичних виставках.
Чекаємо Вас на наших стендах!

Хочеш дізнатися більше