Промислові ДБЖ

n9hzmummj4ecqdaoklam

Промислові ДБЖ (джерела безперебійного живлення), на відміну від своїх аналогів для домашнього (масового) попиту, проектуються індивідуально для кожного замовника. Погодьтеся, що кожне промислове виробництво унікальне за своєю суттю, тому те рішення, яке буде справно працювати, наприклад, у нафтопереробній галузі, навряд чи підійде для виробництва фармацевтичних пристосувань. Таких прикладів можна навести масу, але суті справи вони точно не змінять.

ДБЖ на виробництві просто необхідні, адже жодна комунальна служба не зможе гарантувати вам отримання постійної напруги в електричній мережі або ж відсутності різкого його відключення, тому щоб захистити себе від подальшого ремонту дорогої техніки і втрати інформації, варто заздалегідь подбати про придбання хорошого джерела безперебійного живлення.


В силу свого специфічного використання таке обладнання виготовляється «під замовлення» і з урахуванням різних вимог, дотримання яких життєво важливо для забезпечення працездатності всього високовартісного устаткування. Одними з найвідоміших виробників ДБЖ промислового призначення в світі, продукція яких цінується у всіх країнах, є компанії APC і EATON. Їхні товари ви можете купити у нашій компанії за дуже привабливими цінами.

Перед тим, як купувати це високовартісне обладнання, важливо зрозуміти, для вирішення яких завдань воно може використовуватися. Ми пропонуємо вам познайомитися з основними з них. Звичайно, нижченаведений список є неповним, але з його допомогою ви зможете скласти для себе якусь картину використання таких ДБЖ і зрозуміти, чи потрібні вам вони або ж можна просто обійтися звичайними системами захисту, орієнтованими на масовий ринок. Отже, основними категоріями захисту є:

  1. Захист основних і загальних виробничих процесів. В даному випадку ДБЖ використовуються для захисту тих процесів, наслідки від зупинки яких можуть призвести до менш значних наслідків. Наприклад, втрати обсягів продукції, що випускається або ж витрат додаткового часу на повторний запуск в роботу промислового устаткування.
  2. Захист електронної обробки даних. В даному випадку ДБЖ використовуються для забезпечення працездатності різних центрів обробки даних, банківських відділень, страхових компаній. Зникнення струму в перерахованих вище організаціях може зробити значний вплив на роботу систем зв'язку та обробку даних, але призвести до більш важких наслідків точно не зможе.
  3. Захист критичних процесів. В даному випадку ДБЖ використовуються для забезпечення працездатності найважливіших процесів, зникнення напруги для яких може призвести до тяжких наслідків. Мова йде про нафтопереробної галузі, транспорті, електропостачанні і т.д.


2 (2)