Сервісне обслуговування електротехнічного обладнання


сервисДля всіх користувачів і покупців електротехнічного обладнання дуже важливим питанням при виборі постачальника є сервісне обслуговування. Його наявність обов'язково необхідно при покупці як дрилі для свердління, так і дизель-генератора в якості резервного джерела енергопостачання.

Тільки ось у першому випадку, ви максимум НЕ просвердлите отвір і не приб'єте полицю. А в другому можете понести фінансові втрати при перебоях з електроенергією.

Саме тому в нашій компанії, яка спеціалізується на сервісному обслуговуванні дизельних генераторів і джерел безперебійного живлення, існує цілий спектр послуг з сервісу.

16 сервісних центрів, розташованих по всій території України, здатні забезпечити мінімальний час реагування. А сервісні фахівці зможуть провести діагностику вашого обладнання прямо на місці, без необхідності монтажу і транспортування.

Також для наших клієнтів працює диспетчерський центр, консультації в якому ви можете отримувати абсолютно безкоштовно 24 години на добу 7 днів на тиждень.