Нова сучасна компактна панель перемикання навантаження

Нова сучасна компактна панель перемикання навантаження серії CTI компанії FG Wilson дозволить звести до мінімуму перерви в роботі устаткування наших замовників у разі порушення мережевого енергопостачання.

З метою надання більших можливостей у комплектації обладнання для наших замовників, лінійка панелей ATI була доповнена новою панеллю перемикання навантаження CTI.

Лінійка панелей CTI пропонується в чотирьох модифікаціях, розрахованих на різний номінальний струм: 63 ампера, 100 ампер, 125 ампер, а також на 160 ампер.

Основні конструктивні особливості:

  • Основною конструктивною особливістю панелі CTI є можливість вибору між режимами розмикачі і перемикача. Це дозволяє оператору вибрати найбільш оптимальний режим роботи панелі перемикання навантаження залежно від галузі застосування.
  • Панель перемикання CTI відрізняється компактністю і малою вагою, що полегшує процес монтажу.
  • На новій панелі перемикання навантаження CTI є чіткий і зручний для користувача дисплей для зручності програмування. Вся інформація може відображатися на єдиному екрані з мінімальною прокруткою.
  • На панелі перемикання CTI є швидкодіючий перемикач, що дозволяє зменшити час перемикання з мережі на генераторну установку і назад.
  • Завдяки заводських налаштувань панель CTI готова до роботи відразу після монтажу з можливістю подальшої зміни даних налаштувань у разі потреби.