Дизельні генератори для ЦОД

Сучасне покоління стрімко розвивається. Свої умови починає диктувати не тільки динаміка життя і конкуренція, але й практична боротьба за виживання в сучасному суспільстві комунікацій. Добре, коли людина вміє входити в різні ситуації, але головне вміти виходити з них, не будучи травмованим і розчавленим під жорстким катком технічного прогресу.

Центри обробки даних (ЦОД) були придумані, як просто незамінний помічник у сучасних умовах боротьби за обробку та зберігання інформації. Послугами ЦОД можуть користуватися абсолютно всі сфери: починаючи від банків і закінчуючи базами даних для медичних установ.

Початок реалізації проектів «під ключ» для ЦОД від компанії МАДЕК успішно стартувало кілька років тому. Спільна робота проектного, технічного, сервісного відділу, а також відділу комплексних рішень, дозволили розробити унікальне рішення щодо забезпечення системою резервного енергопостачання ЦОД.

Наші проекти враховують не тільки роботу дизельних генераторів в якості резервного джерела енергопостачання. Вони також передбачають установку джерел безперебійного живлення, щитового устаткування та інших додаткових ресурсів. Словом всіх нюансів, які необхідні для безперебійної роботи ЦОД.

На сьогоднішній день нами вже були успішно реалізовані проекти по резервному енергозабезпечення ЦОД для операторів мобільного зв'язку МТС, Київстар та БіМобайл, а також ЦОД «Парковий». Подробиці читайте на сторінках нашого сайту - ЧИТАТИ.

 

Типова блок- схема резервного енергопостачання центру обробки даних ( ЦОД)
 
 ЦОД нов 2 ukr