Закон України про відновлювальну енергію

121450

1 жовтня Кабмін затвердив проект розпорядження «Про Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року».
«Основна мета плану - досягти до 2020 року частку енергії, отриманої з відновлюваних джерел енергії.

Як наслідок, уряд очікує зменшення споживання традиційних паливно-енергетичних ресурсів шляхом їх заміщення поновлюваними джерелами енергії та альтернативними видами палива.
Найближчим часом очікується прийняття закону, який максимально стимулюватиме розвиток проектів вироблення енергії з альтернативних джерел.

В рамках інвестиційного проекту 16 червня 2014 на полігоні твердих побутових відходів у Київській області відкрили другу чергу проекту вироблення електроенергії з біогазу, що подається в мережі країни».

Даним проектом передбачено будівництво комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу для виробництва електроенергії. Термін роботи електростанції розрахований приблизно на 15 років.
Робота біогазової електростанції виробництва заводу Horus Energia (Польща) може забезпечити електроенергією населений пункт в 10 тис. чоловік.

          Схема принципу роботи біогазової установки
біо схема укр

Компанія «МАДЕК» одна з небагатьох компаній зараз в Україні, яка займається поставками в Україну біогазових установок і є з 1996 року ексклюзивним дистриб'ютором торгової марки FG WILSON (Великобританія), а також Horus Energia (Польща).

Окупність такого об'єкту для невеликої агрофірми 3-4 роки.

З цього випливає, що ми вже зараз можемо стати незалежні навіть в енергетичній частини і використовувати енергію не тільки на своєму підприємстві, але й поставляти її іншим компаніям за рахунок органічних матеріалів.

Хочете дізнатись більше інформації   button ukr