Партнери

Компанія FG Wilson (Великобританія) - дизельні и газопоршневі електростанції

Компанія FG Wilson (Великобританія) - дизельні та газопоршневі електростанції

FG Wilson - компанія світового масштабу, зі штатом понад 3000 співробітників і 40-річним досвідом в області поставок генераторних установок на дизельному і газовому паливі.Мощностной ряд установок від 6.8 до 2500 кВА представлений як установками закритого та відкритого типу з можливістю їх використання для власних потреб , так і енергоблоками, здатними працювати як незалежні електростанції, які постачають електроенергію в федеральні мережі.

 

FG Wilson - безпечна та надійна енергія для кожного

Якщо специфікація стандартного устаткування не може забезпечити потреби в енергопостачанні, відділ проектних рішень компанії FG Wilson розробить індивідуальне рішення, що відповідає найскладнішим вимогам. Усі проектні рішення розробляються у повній відповідності з індивідуальними потребами кожного замовника - за принципом «від проекту до проекту».

На відміну від інших постачальників генераторних установок, компанія FG Wilson займається не тільки виробництвом устаткування. Компанія FG Wilson, у співпраці зі своєю дилерською мережею, надає повну підтримку вашого проекту, починаючи з попередньої оцінки ваших потреб в електроенергії і до впровадження проекту з подальшим цілодобовим сервісним обслуговуванням та технічною підтримкою протягом усього терміну служби роботи установки.

Генераторні установки FG Wilson застосовуються в різних галузях, у тому числі:

  • Для здачі в оренду
  • Сфера зв'язку та телекомунікацій
  • Роздрібна торгівля

  • Охорона здоров'я

  • Індустрія дозвілля

  • Організація заходів

  • Промислове виробництво

  • Будівництво

  • Допомога в надзвичайних ситуаціях

  • Нафтогазова промисловість

   

Сумарна площа виробничих потужностей підприємств, розташованих у Великобританії, США, Бразилії, Китаї, Індії, включаючи штаб-квартиру компанії в Північній Ірландії, перевищує 185 000 м ², на яких щорічно виготовляється понад 80 000 генераторних установок.

Дилерська мережа компанії, в яку входять понад 180 офіційних дилерів у більш ніж 100 країнах світу, що володіють багатим досвідом і кваліфікацією, забезпечує всебічний сервісне обслуговування та технічну підтримку продукції..

View the embedded image gallery online at:
https://madek.ua/ua/pro-kompaniyu/partneri#sigProId38cd40ac9b

Компанія APC by Schneider Electric (США-Франція) - джерела безперебійного живлення (ДБЖ) UPS

APC by Scneider Electric - источники бесперебойного питания (UPS)

Компанія APC by Schneider Electric, яка складається з компанії APC (США) та компанії MGE UPS Systems (Франція), є підрозділом Critical Power & Cooling Services компанії Schneider Electric з оборотом 3 млрд. дол (2,4 млрд. євро). APC by Schneider Electric пропонує найширшу в галузі лінійку продуктів і рішень для відповідальних обчислювальних і промислових IT-систем, розрахованих на експлуатацію в виробничих і корпоративних середовищах, на малих і середніх підприємствах, а також в домашніх умовах.

Детальніше: Компанія APC by Schneider Electric (США-Франція) - джерела безперебійного живлення (ДБЖ) UPS

Компанія Satec (Ізраїль) - системи контролю та анализу мереж

Cистемы контроля и анализа сетей - Satec

Прилади SATEC експлуатують такі відомі компанії, як: Renfe, Plastiv Group, Azrielli Towers, De Beers, Ebbets Field, Hebrew University, Israel Airports Authority, Haifa Chemicals, Intel, Con Edison, City of Azusa, Israel Electric, Comverse, WalMart Mexico, Bezeq, Tower Semiconductors, Makro Argentina, Tnuva Dairy та ін.

Детальніше: Компанія Satec (Ізраїль) - системи контролю та анализу мереж

Компанія Euro-diesel (Бельгія) - динамичні системи ДБЖ

Динамические системы ИБП

Компанія Euro-diesel (Бельгія) - динамічні системи ДБЖ

Компанія виробляє системи No-Break KS ®, динамічні джерела безперебійного електроживлення, які використовуються для гарантованого захисту критичного обладнання від перешкод в основній мережі, а також від аварійних відключень.

Детальніше: Компанія Euro-diesel (Бельгія) - динамичні системи ДБЖ

Компанія EATON (США) - джерела безперебійного живлення

 logoEATON - американська компанія. Заснована в 1911 році. Один із світових лідерів у сфері рішень, призначених для управління електроживленням критичних ІТ-систем і в центрах обробки даних.
Операційний прибуток компанії в 2013 році склала 22 млрд доларів США.
Компанія нараховує 70 000 співробітників і здійснює продажі більш ніж в 150 країнах світу. Штаб квартира EATON розташована в м. Клівленд (штат Огайо, США).

Детальніше: Компанія EATON (США) - джерела безперебійного живлення