Реалізовані проекти

Торгово-розважальний центр, м. Київ

2 2 thumb medium250 0

Сфера експлуатації:   Комерційна нерухомість

Поставлена ​​задача :   Створення автономного та незалежного джерела електропостачання, теплопостачання та холодозабезпечення для роботи 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Тип когенераційних станці йFG WILSON PG1250B2

Сумарна електрична потужність :   5000 кВт

Сумарна теплова потужність :   5500 кВт

Вирішення задачі:
Виконано реалізація проекту тригенераційної станції (електрика, теплота, холод) складається з 5-ти газопоршневих установок FG WILSON моделі PG1250B2 одиничної електричною потужністю по 1 МВт кожна з системами утилізації теплоти станцій. Особливість об'єкта є повна відсутність підключення до основних електричних мереж.
Чотири станції працюють як основне джерело живлення, п'ята станція використовується в якості резервної станції, а також у період проведення технічного обслуговування. У зимовий час утилізована теплота роботи газопоршневих станцій надходить на опалення ТРЦ. У літній час вироблена теплота надходить в абсорційно холодильні машини, які перетворюють теплову енергію в холодну воду для централізованого кондиціонування об'єкта. Таким чином, відбувається максимальне використання енергетичного потенціалу використовуваного палива цілий рік. Перша категорія електропостачання забезпечена резервною дизельною електростанцією FG WILSON P800 (800 кВА).