(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Сфера експлуатації: Комерційна нерухомість

Поставлена ​​задача:

Створення автономного і незалежного джерела електропостачання, теплопостачання та холодозабезпечення для роботи 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Тип когенераційних станцій: FG WILSON PG1250B2

Сумарна електрична потужність: 5000 кВт

Сумарна теплова потужність: 6250 кВт

Рішення завдання:

Виконана реалізація проекту тригенераційної станції (електрика, теплота, холод) складається з 5-ти газопоршневих установок FG WILSON моделі PG1250B2 одиничної електричною потужністю по 1 МВт кожна з системами утилізації теплоти станцій. Особливість об'єкта є повна відсутність підключення до основних електричних мереж.
Чотири станції працюють як основне джерело харчування, п'ята станція використовується в якості резервної станції, а також в період проведення технічного обслуговування. У зимовий час утилізована теплота роботи газопоршневих станцій надходить на опалення ТРЦ. У літню пору вироблена теплота надходить в абсорційно холодильні машини, які перетворюють теплову енергію в холодну воду для централізованого кондиціонування об'єкта. Таким чином, відбувається максимальне використання енергетичного потенціалу палива, що використовується круглий рік. Перша категорія електропостачання забезпечена резервної дизельною електростанцією FG WILSON P800 (800 кВА).