fbpx

(044) 499-78-78

БАГАТОКАНАЛЬНИЙ

(044) 237-11-54

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Регіональні

Фахівці компанії МАДЕК з упевненістю знаходять "поломки" в проблемних вузлах

Ремонт дизельних генераторів

Дизельні генератори на сьогоднішній день є прекрасною альтернативою для об'єктів, де потрібно безперебійна подача електроенергії. Це об'єкти промислового значення, а також офіси, магазини. Дизельні генератори знайшли широке застосування в повсякденному житті людини завдяки своєму недорогому паливу, а також для умов нестабільної подачі електроенергії. Особливо цей пункт, стосується районів, де подача електрики здійснюється нерівномірно, з перебоями.

Дизельні генератори і електростанції є досить складне конструкційне пристрій. На відмінну роботу агрегатів впливає декілька чинників, це сумлінність виробників і відповідні характеристики, зазначені в супутньої документації, дотримання правил експлуатації агрегатів.

Технічний пристрій має супровідну документацію, в якій чітко вказані його характеристики, а також рекомендації по використанню генераторів і іншої техніки. Недбале ставлення до даним вимогам нерідко призводить спочатку до невеликих несправностей в роботі пристрою, які в подальшому можуть призвести до більш складної поломки, аж до виходу генератора з ладу.

Своєчасний огляд і регулярна перевірка всіх комплектуючих і всього агрегату в цілому є запорукою стабільного і тривалого періоду експлуатації. Ремонт генераторів зі складними несправностями, як правило, обходиться його власникові в досить круглу суму.

Загальні рекомендації

У технічній документації агрегатів вказується періодичність і правила огляду.

 1. Перевірка на зовнішню цілісність генератора. На ньому не повинно бути тріщин, масло не повинно просочуватися крізь корпус та інші отвори, а все що фіксують предмети у вигляді болтів і інших шурупів повинні бути щільно закріплені. Перевіряють натяг ременів і хомутів.
 2. Звернути увагу на роботу двигуна при запуску, чи відбувається гальмування процесу, глухне мотор відразу після запуску. Такі несправності в більшості випадків пов'язані з неполадками в проводці агрегату.
 3. Наявність палива в паливному відсіку.
 4. Подача напруги після початку роботи генератора. Відсутність напруги при формально працюючому пристрої, зазвичай пов'язане з поломкою регулятора напруги.

Несправності та засоби усунення

Існують кілька основних видів поломок. Частина з них власник може усунути самостійно. Однак рекомендується при поломки середнього ступеня звертатися в спеціальні сервіси, так як некомпетентність в даному питанні, в подальшому може призвести до більш серйозного ремонту дизельного генератора.
Фахівці спочатку проведуть повну діагностику агрегату на виявлення або відсутність додаткових ушкоджень.

1. Більшість питань від звичайних користувачів пов'язано з перегрівом двигуна.

 •    В основному така проблема виникає, якщо з самого початку були порушені правила при установці електростанції.
 •    Неправильно вибране місце, включаючи квадратуру приміщення.
 •    Використання генератора в кліматичних умовах непридатних для його експлуатації.
 •    Проблема може стати наслідком порушення розрахунку використовуваного радіатора охолодження при виробництві генератора.
 •    Регулярна робота генератора на граничній потужності з перекосу фаз.

 2. До ремонту електростанції може привести перевитрата палива. Виражається така несправність у вигляді нерегулярного запуску і нестійкої роботи при малих обертах.

 •  До поломки може привести використання неякісного палива або його недостача.
 •  Відсутність охолоджуючої рідини.

 3. Вихід з ладу (перегоряння) обмотки генератора змінного струму. Такий вид несправності не обходиться без ремонту генератора.

 •  Причина в підключенні приладів, потужність яких перевищує потужність роботи самого генератора.
 •  Перекіс фаз при роботі пристрою.

 Вихід з ладу перемотування відбувається поступово.
Існують додаткові несправності у вигляді занадто низького або високого тиску масла, проблем зі стартером, стукоту мотора і так далі. У всіх випадках, бажано звертатися за кваліфікованою допомогою фахівців. Їх досвід роботи по вузькій спеціальності допоможе уникнути додаткових витрат.